O spoločnosti

 

Spoločnosť NOBA - Smoker

 

Spoločnosť Smoker bola založená v roku 1993 v Trenčíne. Ako veľkoobchod s potravinami, nápojmi, drogériovými, tabakovými a mliečnymi výrobkami pôsobí na celom území západného a stredného Slovenska. Má dve prevádzky v Trenčíne a Žiline. Prostredníctvom vlastných vozidiel dodáva tovar do 1500 nezávislých maloobchodných predajní, hotelov, reštaurácií, kaviarní, jedální a ďalších predajných miest.

Vďaka objemu tržieb patrí firme významné miesto medzi slovenskými veľkoobchodnými organizáciami.

 

Obchodná aliancia Noba

 

Aliancia vznikla z iniciatívy firmy Noba - Smoker.

Združuje nezávislých maloodberateľov. Cieľom aliancie je upevňovať pozíciu jednotlivých členov a presadzovať spoločnú marketingovú stratégiu a obchodnú politiku.

Dlhodobým cieľom je neustále zvyšovať kvalitu poskytovaných služieb a tým udržiavať pôvodných a získavať nových zákazníkov.
 

 

Zo života firmy

Pracovníci firmy Noba – Smoker sa často stretávajú aj na spoločenských a športových podujatiach. Fotografie približujú najvýznamnejšie akcie:

 

 Oslavy Silvestra 2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tenisový turnaj Noba Cup 2011

Ťažko sa v „období dažďov“ hľadá termín pre podujatie, ktoré je závislé od pekného počasia. Ani piatok 17. júna spočiatku neveštil nič dobré. Dopoludňajší dážď však vyumýval oblohu, aby sa rozjasnila práve počas konania tenisového turnaja vo štvorhre Noba Cup 2011 v areáli na trenčianskom Ostrove. Priazni nebies sa turnaj tešil aj v minulosti.
Rok 2011 je v poradí jedenásty, v ktorom sa Noba Cup koná vďaka sponzorským firmám,  NOBA – SMOKER a Modev. Teraz sa k nemu pridali aj Banskobystrický pivovar a spoločnosť Intersnack.
Turnaj privítal rekordných takmer 80 účastníkov, predovšetkým športových nadšencov, ktorí s areálom na Ostrove žijú počas celej sezóny. Po množstve odohraných fiftínov, hier a setov sa z víťazstva tešil mladý pár Martinková – Jovanovič, keď vo finále zdolal otca a syna Medvedíkovcov.
Strávili sme príjemný podvečer, večer a časť noci, veď tí poslední opúšťali „miesto činu“ až okolo polnoci. Najvýstižnejšie o atmosfére a nálade Noba Cupu rozprávajú fotografie.
Každého účastníka sme vnímali ako významného spolutvorcu turnaja.
Ďakujeme, priatelia!

 

Tenisový turnaj Noba Fall Cup 2010
Termín jesenného tenisového turnaja v štvorhre Noba Cup 2010 sa síce dvakrát časovo posúval pre nepriaznivé počasie, ale vyplatilo sa. Sobota 9. októbra štedro rozdávala všetky krásy babieho leta. Na Ostrove sa zišlo 24 párov, ktoré tvorili pravidelní návštevníci nášho tenisového areálu, obchodní partneri a ďalší športoví nadšenci. Všetci spoločne zablahoželali k okrúhlemu životnému jubileu čerstvému päťdesiatnikovi Tiborovi Štefánikovi, ktorý je hlavným sponzorom turnaja.

Na dvorci sa predstavili aj známe športové tváre - hokejový majster sveta Robo Petrovický spolu so svokrom, bývalým hráčom Dukly Trenčín a trénerom Vladimírom Vujtekom. Vo finále zvíťazila dvojica Bagar - Meravý nad párom Štefánik - Galán.

Rozlúčkový turnaj s letnou sezónou má tradične aj svoju príjemnú spoločenskú atmosféru s priateľskými rozhovormi pri dobrom vínku a grilovanej klobáse.

 

Súťaž Supertelo 2007
Súťažilo v nej počas 3 mesiacov 32 účastníkov. Rozhodujúcim kritériom bol najvyšší percentuálny úbytok hmotnosti medzi úvodným a záverečným vážením. Medzi najlepších sa rozdelila finančná odmena 100 000 korún. Absolútny víťaz schudol o 21,5 kg (zo 103,8 kg na 82,3 kg), teda takmer o 21%!

  


 

Ak potrebujete objednať tovar, radi Vás obslúžime na telefónnych číslach:


Trenčín

Tel./fax:
032 / 744 40 63-5
Mobilné číslo:
0905 / 890 901
Po-Pia: 06.00-18.00, So: 08.00-14.00


Žilina

Tel./fax:
041 / 763 52 33
Mobilné číslo:
0905 / 890 902
Po-Pia: 06.00-18.00, So: 08.00-14.00